Hakkımızda

        Ege ve Akdeniz mutfağı ağırlıklı bir menüye sahip olan Kolyoz Balık, aynı zamanda dünya mutfaklarından seçkin yemekleri de misafirlerinin beğenisine sunuyor. Klasik meze çeşitlerinin yanında çeşitli baharat ve deniz ürünlerinden oluşan değişik alternatifler mevcut. Ara sıcaklar Kolyoz Balık’ın iddialı olduğu bir diğer alan. Ankara'da her mevsim yöresinden gelen taze balıkları bulabileceğiniz ve bunların değişik pişirme teknikleri ve sunumlarla masanızı süslediği özel bir mekan. Balık dışında et alternatifleri ile de herkese hitap etmekte.

         Sadece özel günler ve toplantılar için konforlu bir mekan sunmakla kalmayıp 4 mevsim 365 gün Ankara’da bulunabilecek en özel lezzetleri ekonomik fiyatlarla misafirlerine sunan Kolyoz Balık’ta eşsiz hizmet kalitesi ile kendinizi özel hissedeceksiniz.

 

 

             Çayyolu Alacaatlı Caddesi Hilmi Barlas City Park  No 9/H1’de güzel bir çevrede bulunan Kolyoz Restoran g iriş Katında 140 kişilik üstü açılıp kapanabilen, özel havalandırma sistemi bulunan bahçesi  ,Orta Katta 60 kişilik kapalı salonu, 3. katta asansörle de çıkılabilen 30ar kişilik 2 adet şömineli VİP salonu ve ayrıca  50 kişilik özel odası ile her türlü etkinlik ve toplantılarınızı  yapabileceğiniz alanlara sahiptir. 3..kattaki tüm odalarda geniş ekran televizyonlarla tüm maçları naklen izleyebilirsiniz.

             Aile yemekleri, dost sohbetleri, iş toplantıları gibi tüm yemekli organizasyonlarınızı uygun fiyatlara, muhteşem servis kalitesiyle bulabileceğiniz mekanda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

              Kolyoz çocuklarınız için de vazgeçilmez olacak. Oyun havuzu,kaydırak, trambolin ve daha birçok sürpriz küçük misafirleri bekliyor. Yine gençler için de playstation odası olan Kolyoz’da her şey detaylıca düşünüldü.

 

Kolyoz’a girdiğiniz andan itibaren herşey hem gözünüze hem damağınıza hitap ederek vazgeçilmez adresiniz olacak.

Kolyoz Balık © 2013
Tasarım : Ece Nurhan
Uygulama ve Yazılım : Civa Bilişim